До уваги споживачів централізованого опалення

До уваги споживачів централізованого опалення:
Повідомляємо, що середня температура за грудень +2,2℃, газу використано в грудні 2777,54 тис.м3по ціні 5990,83грн(з ПДВ) за 1000м3.
Середньодобова температура за січень становила +0,4℃. В січні використано 3062.73 тис. м3 газу, що на 9,3% більше ніж в грудні, за ціною 6736,99 грн (з ПДВ) за 1000 м3 ,що на 11% дорожче ніж в грудні.
Перерахунок в зв’язку зі зміною ціни на газ за грудень був зроблений та відображений в платіжці за січень
Перерахунок вартості опалення за січень буде зроблений в лютому, та буде відображений в квитанціях які будуть отримані в березні.
Наголошуємо на тому, що вартість тарифу не змінюється, а змінюється лише плата за послугу з централізованого опалення. До тарифу окрім газу входить також електрична енергія, яка необхідна для циркуляції теплоносія, витрати на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні відрахування на заміну зношених теплових мереж та усунення аварійних пошкоджень, а також заробітна плата працівників.
Разом з тим, в будинках де встановлено загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії розмір плати за послугу з ЦО, може різнитись. Різниця залежить від теплоспоживання самого будинку, кількості квартир і поверхів, та кількості квартир з індивідуальним опаленням.
Додатково повідомляємо, що Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області завершило перевірку підприємства УКП «Уманьтеплокомуненерго» з приводу дотримання порядку застосування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення. Жодних зауважень з приводу тарифів та нарахувань до підприємства не було виявлено.
Керівництво підприємства та міста стурбоване ситуацією, яка складається з нарахуванням плати за послугу з централізованого опалення та намагається її вирішити.

Адміністрація УКП «Уманьтеплокомуненерго»

Залишити відповідь