Приєднання споживачів

1. Технічні умови

    Для приєднання нового споживача до централізованого теплопостачання фізична чи юридична особа повинна з листом чи заявою звернутись до КП "Уманьтеплокомуненерго" за адресою м. Умань вул Тищика, 12а для одержання технічних умов. Технічні умови підприємство видає безкоштовно.

2. Опитувальний лист

    До листа чи заяви необхідно додати опитувальний лист, в якому вказуються розрахункові навантаження на опалення, гаряче водопостачання, вентиляцію, кондиціювання. Опитувальний лист готує проектна організація, яка має дозвільні документи на виконання проектних робіт.

3. Проектно-кошторисна документація

    Після отримання технічних умов заявник звертається в проектну організацію, яка має дозвільні документи на виконання проектних робіт для виготовлення проектно-кошторисної документації. Проектно-кошторисна документація погоджується з КП "Уманьтеплокомуненерго" і видається замовнику.

4. Виконання будівельно-монтажних робіт

    Для виконання будівельно-монтажних робіт замовник укладає угоду з підрядною організацією, яка має дозвіл на виконання таких робіт. Будівельно-монтажні роботи проводяться за дозволом та під контролем КП "Уманьтеплокомуненерго".