Шановні споживачі послуг з централізованого теплопостачання!

Шановні споживачі послуг з централізованого теплопостачання!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 24 квітня 2020 року по всій території України установлено карантин та оголошено надзвичайну ситуацію.
При цьому підприємства житлово-комунальної сфери працюють у штатному режимі. Оскільки надання комунальних послуг має здійснюватись безперервно не зважаючи на стихійні лиха, бойові дії чи пандемію.
Оплата споживачами житлово-комунальних послуг напряму впливає на діяльність кожного підприємства галузі у населених пунктах України та надання ними життєвонеобхідних послуг.
Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, недопущення його негативного впливу на здоров’я людей, необхідно вжити всіх можливих заходів щодо здійснення споживачами онлайн-платежів через особисті кабінети на сайтах підприємства, та за допомогою інших можливих загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24/7, Portmone, тощо).
Доводимо до відома споживачів, що на підприємстві існують он-лайн сервіси, якими споживачі можуть скористатися для оплати послуг з централізованого теплопостачання.
Он-лайн сервіс Abonentinfo.com
Мобільний додаток Abonentinfo, який є в Play Market та AppStore
Оплату можливо проводити в банках за допомогою Он-лайн банкінгу Приват 24 та Ощад 24/7.
У разі, як що Вам не надійшли квитанції за спожиту послугу з централізованого теплопостачання, суму нарахувань за той чи інший місяць також можна побачити зареєструвавшись на сайті Abonentinfo.com або дізнатись за телефоном 3-64-15 та за мобільним телефоном 0675474205. Також на сайті Abonentinfo.com та в мобільному додатку Abonentinfo Ви можете письмово звернутись за роз’ясненнями з тих чи інших питань по нарахуванні плати за послугу з централізованого опалення.
Крім того рідним і близьким необхідно потурбуватися про людей літнього віку та допомогти сплатити їм за житлово-комунальні послуги он-лайн.
Також інформуємо Вас, що згідно із Законом України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19» на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:
– Нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
– Припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.
І останнє, опалювальний сезон добігає кінця, пандемію коронавірусу ми з Вами переживемо, але підприємству необхідно вже сьогодні готуватись до нового опалювального сезону. Необхідно робити заміну та ревізію теплових мереж, запірної арматури, електричного, насосного та котельного обладнання, необхідно сплачувати за спожиті енергоносії, сплачувати податки і збори до держави, а також виплачувати працівникам заробітну плату.
Тому просимо Вас зареєструватись на сайті Abonentinfo.com і сплачувати за надані Вам послуги в режимі он-лайн, або в інший спосіб через працюючі банки і надавати допомогу по оплаті літнім людям.
Дякую Вам за розуміння і бажаю всім міцного здоров’я!

Залишити відповідь